AntVentor v1.0.2 FULL APK, bulmaca ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını LoopyMood stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan sürükleyici oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız mucit karınca ile doğada ilerlemek, karşınıza çıkan engelleri aşmak için bulmacaları çözmek ve tehlikeli hayvanlardan kurtulmaya çalışmaktır. Bitmek bilmeyen bir macera, kullanabileceğiniz onlarca eşya, yardım etmeniz-kaçmanız gereken hayvanlar ve dahası sizleri bekliyor. Kaliteli müzikler ve ortam sesleri garip bir dünya içinde seyahat sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. AntVentor Play Store’da 14.99TL’dir, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

AntVentor v1.0.2 FULL APK İNDİR – 35MB

AntVentor v1.0.2 SD DATA İNDİR – 182MB

KURULUMU

AntVentor v1.0.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.LoopyMood.AntVentor” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

AntVentor v1.0.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.