Ark Survival Evolved II 1.1.0 Nakit Hileli APC, hayatta kalma, macera ve bugüne kadar oyunlarda açık dünya tarz ve benim seven öğretmen ünlü stüdyo için Hileli olarak eklemek gerekir Üretilen en popüler oyunlarından biri olan joker şirketi aldı Android platformu. Amacınız, sağladığınız karakteri kontrol ettiğiniz ve hayatta kalmaya çalıştığınız açık yaşam dünyasında kendi alanınızı inşa etmektir. son oyun keyfini dek siz Hileli kaldırmak böylece mali sorunlar ve Hayatta Kalma Evolved APK mod genel zorluk yüzden sınırsız para teklif nedeniyle Arc, istediğiniz özel öğeleri satın alabilirsiniz. Uzun süreli oyun yapısı, tehlikeli dinozorlar, düzinelerce nesne ve daha fazlası sizi bekliyor. Arc Survival Evolved sürümü v 1.1.02 düzenlemeleri düzinelerce hata yaptı, Halloween olayları sizi bekliyor. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyidir. Kontroller çift parmakla sağlanabilir. Arc Survival Evolved Play Store 120.000’den fazla indirdi.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER


UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 ve üstü performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

BİLGİLENDİRME : oyundaki hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile açıklamasını okuyunuz.

ARK Survival Evolved v1.1.02 MOD APK İNDİR – 66MB

ARK Survival Evolved v1.1.02 SD DATA İNDİR – 1.8GB

 


KURULUMU
ARK Survival Evolved v1.1.02 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.studiowildcard.wardrumstudios.ark” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

ARK Survival Evolved v1.1.02 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ARK Survival Evolved 1.1.02 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda PLAY ARK butonuna basın, karşınıza gelen uyarıda ACCEPT butonuna basarak devam ediniz, kayıtlı profil üzerinden ilerleyin, paranız yani amber miktarınız sınırsız olacaktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.