Call of Duty Heroes Apk indir, düz 3D savaş strateji oyunu Call of Duty franchise efsanevi kahramanlar, elit askerler ve yıkıcı uçağı bir ordu komuta. Baz özelleştirin ve birinci şahıs kıyıcı topçu gibi tamamen kontrol kahramanlar ve epik Killstreaks featuring şiddetli savaşlarda düşmanlarına hakim elit güçleri eğitmek.

Küçük bir karakol elinize alın ve aşılmaz bir üs haline kurmak. Sonra düşmanlarına karşı saldırılar başlattı, saldırıya gidin. Böyle Fiyat, Sabun ve Harper olarak kahramanların doğrudan kontrolü, oyunun kurallarını değiştiren Killstreaks ile wreaking tahribat atın. Oyun ödülleri için yarışan, arkadaşlarınızla ölümcül ittifaklar oluşturma.

Call of Duty Heroes Apk indir

 

Özellikler:
• Kontrolünü elinize alın ve Call of Duty 4 de dahil olmak üzere Call of Duty franchise, ikonik kahramanlar kadar seviyesi: Modern Warfare, Call of Duty: Black Ops II, ve daha fazlası. Her kahraman kendi ilerleme sistemi ve benzersiz Killstreaks vardır.
• Tren ve Juggernauts, Dragonfires ve pençeleri olarak Call of Duty, doğrudan birimleri kullanarak ordu uzmanım.
• Açığa Killstreaks gibi rakiplerini harap drone grev, İHA, bakım paketi ve kıyıcı topçu olarak.
• Yapı ve nöbetçi silahlar, Veliler, SAM kuleleri, obüsler, madenler ve 30 diğer yükseltilebilir yapılar ile kale içine baz yükseltmek.
* Saldırganlara karşı temel savun ve üç benzersiz modda saldırıya gidin: PvP, Kampanya ve Survival
• İttifaklar kurmak asker bağış ve düşmanlarına hakim arkadaşlarınızla takım yukarıya.

Not: Bir internet bağlantısı bu oyunu oynamak için gereklidir.

Bu uygulama bağlamak ve in-app, arkadaşlar ile gerçek para mal alımları oynamak ve heyecan verici olaylar veya yeni içerik oyunda yer alıyor zaman sizi bilgilendirmek için push bildirimleri izin toplumsal özellik içerir unutmayınız. Bu özellikleri kullanmak için olsun ya da olmasın seçebilirsiniz.

2014 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION ve Call of Duty Activision Publishing, Inc. Tüm diğer ticari markalar ve ticari adları ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir are. Zaman zaman Activision tarafından güncellenen edilebilir indirerek, yükleyerek ya da bu App kullanarak,, Activision gizlilik politikası ve bize şartlarını kabul etmiş olursunuz. Activision gizlilik ilkesini görüntülemek için.

 

Oyun Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activision.callofduty.heroes

 

Ekran Fotoları

Call of Duty Heroes Apk indir 1

Call of Duty Heroes Apk indir 2