Cartoon Survivor apk indiroyununda sizde karakteriniz ile birlikte tapınağı koşuyoruz. Oyunda etrafta jetpack bulabilirsiniz, size bu oyunada yol geçmeye hak kazandınız.
Eğer şimdiye kadar en büyük meydan hayatta kalmak için gerekenlere var mı?

Karikatür Survivor dinamik bir prehistorik dünyada geçen bir canlı 3D macera koşucusu olduğunu. Sen, koşmak dinozorlar, mamutların, kaplanlar ve yılanlar gibi alıngan yaratıklarla dolu tehlikeli engel dersler yolumuzu atlamak ve kayma gerekir.

Onun son ‘kahraman’ ölümü ardından, Doo Doo Dodo, karikatür en cesur salak, bir yıldız bulmak Karikatür Dul derecelendirme ve geri yükleme kariyerine kurtarma Yapımcının son şans.

Cartoon Survivor Apk indir

 

Android Cartoon Survivor da yeni koşu oyunları listesine eklenmiş oldu. Bu oyunda gizli görevler gizli mağaralar sizleri bekliyor olacak. Dünyayı keşfetme şansının yanında zorlu 23 ayrı bölümde eğleneceksiniz. Koşarken çıkan engellere timsahlara dikkat etmeyi unutmayınız.

Oyunun hikayesi ise reytingi düşmüş bir TV kanalını kurtarmak için zorlu görevi üzerine alan Doo Doo karakterimiz işe koyuluyor. Üstelik yaptığını koşuları çekip herkes ile de paylaşabilirsiniz.

Oyunu verilen linklerden kolaylıkla indirebilir ve android cihazınıza kurabilirsiniz . Apk dosyasını kurmadan önce aşağıda belirttiğimiz dizine data dosyasını atın ve ardından apk dosyasını kurun çünkü oyun data ile oynanıyor.

Oyun Özellikleri

HD grafiklerle yapılmış bir oyun.

Gizli mağara ve yolları keşfet.

Eski antik dünyayı keşfet.

Ödül ve başarıları topla.

Koşu videolarını kaydet ve herkes ile paylaş.

 

Oyun adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spungegames.cartoonsurvivor

 

Oyunun Ekran Görüntüleri

Cartoon Survivor Apk indir 1

Cartoon Survivor Apk indir 2

Cartoon Survivor Apk indir 3

Cartoon Survivor Apk indir 4

Cartoon Survivor Apk indir 5

Oyuna Ait Oynanış Videosu