Game of War Fire Age Apk indir, Krallık’ı Hakimiyet altına almak için EN BÜYÜK Savaş’a katıl! En bağımlılık yaratıcı ve etkileşimli Aksiyon Strateji MMO OYUNUNU ÜCRETSİZ OYNA!!

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca Çevrimiçi Oyuncu’nun arasına katıl, İTTİFAK ÜYESİ OL ve ARKADAŞ edin. İTTİFAK ÜYELERİ ile YARDIMLAŞ, TAKAS YAP ve ORTAK SAVAŞ ve KRAL ol!!

Kendi İmparatorluğunu Kur ve Kişiselleştir. KAHRAMANINI Eğit ve Seviye Atlat!

 

32 Farklı Dil konuşan Dünyanın dört bir yanındaki Milyonlarca Oyuncu ile Oyna ve Sohbet Et, hem de Gerçek Zamanlı!!

SOHBET’te İTTİFAKINLA ve ARKADAŞLARINLA KONUŞ ve STRATEJİ KUR – İttifak Sohbeti, 1’e 1 Sohbet veya Tüm Dünya ile Sohbet. Arkadaşlarınla Takım Kur ve Güçlerini Birleştir veya Düşmanlarınla Dalga Geç ve Laf Sok!!

İMPARATORLUĞUNU Güçlendirmek için binaları, duvarları ve silahları YÜKSELT!

Game of War Fire Age Apk indir

 

Game of War – Fire Age online olarak birbirleri ile strateji severler için en güzel strateji oyunu. Clash Of Clans‘a kıyaslarsak sizi daha çok sarabilir. Ordunuzu kurun ve güçlendikçe krallıktan bütün dünyayı ele geçiren bir imparatorluk haline gelin. Seviye atladıkça kahramanınızı eğitin ve yeni özellikler keşfedin. Dünyanın hakimi olmak istiyorsan savaşlarla dolu Game of War – Fire Age dünyasına sende katıl.

 

Yenilikler:
Krallık Etkinlikleri; İşgalci krallıklara karşı verilen devasa savaşlarda krallığının yanında çarpış!
İttifak Etkinlikleri; Büyük ödüller ve destansı liderlik tablosu ödemelerini kazanmak için etkinliklere TÜM ittifakınla katıl.

Oyun adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.machinezone.gow

Oyuna Ait Ekran Fotoları
Game of War Fire Age Apk indir 1
Game of War Fire Age Apk indir 2
Oyuna Ait Video