Grim Soul Karanlık Fantasy Survival v1.5.1 PARA HİLELİ APK, Brickworks Games ve KEFIR tarafından Android platformunda en popüler oyunlardan biridir. Amacınız düşmanlarınıza karşı savaşmak ve kontrol ettiğiniz karakterle oyunun karanlık evreninde hayatta kalmaya çalışmaktır. Grim Soul Dark Fantasy Survival nedeniyle mali sorunlar ve genel zorluklar nedeniyle MOD APK sınırsız para hileli, ücretsiz zanaat dolandırıcı, bölünmüş hileli, oyunun açık hileli serbest bırakılması içinde tüm nesnelerin seviyesinin tüm parçaları böylece Oyunun sonunda eğlenebilir, her zaman üstün olabileceğiniz düşmanlarınıza karşı kendi eşyalarınızı kolayca üretebilirsiniz. Uzun süreli oyun yapısı, gelişmiş zanaat sistemi, sonsuz zorluklar ve daha fazlası sizi bekliyor. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyidir. Kontroller çift parmakla sağlanabilir. Grim Soul Dark Fantasy Survival, Play Store’da 240.000’den fazla indirilen indirildi.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

UYARI : oyun içinde craft ettiğiniz eşyalar üzerinizde görünmezse, eski eşyanızı giyin ve görünmeyen ürünü ekipmanı silin yoksa oyununuz bozulur. Baştan başlamak zorunda kalırsınız.

Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.5.0 MOD APK İNDİR – 75MB


KURULUMU
Grim Soul Dark Fantasy Survival v1.5.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.5.1 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz, paranız eksi değerlere düşer.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.5.1 craft hile apk : oyun içinde eşyaları dilediğiniz gibi craft edebilirsiniz, malzeme gerekmez.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.5.1 eşya dayanıklılığı hile apk : oyun içinde kullandınız ekipmanlar her zaman sağlam kalır.

Grim Soul Dark Fantasy Survival 1.5.1 split hile apk : oyun içinde split yaparak eşyalarınızı çoğaltabilirsiniz.