Otel Transilvanya 2 Apk indir, Dracula ve tüm favori canavarlarınız ile kendinize ait bir canavarlar oteli inşa etmelisiniz. Şehrinizi özelleştirin ve macera dolu serüvenlerin keyfini, kendi canavar otelinizde çıkarın. Otelin süslemeleri ve Sony Pictures Animation HOTEL TRANSYLVANIA 2 film için resmi oyun eğlenceli mini oyunlarınıda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Dracula, Mavis, Mumya, Frankenstein, Zombies ve süper serin canavarlar ile oynayın! Bleh bleh bleh!

Dracula Paketi Geri Dönüyor
Daha önce hiç yaşamadığınız gibi tüm canavarların içinde yaşayın. Dennis, Frank, Mavis, Murray, Wayne, Blobby, Griffin, Zombi belboy, İskelet Mariachi band kilidini ve dedesi Linda ve Vlad ile birlikte buluşuyor.

İyi bir Canavarlar, Garantili.
Hotel Transylvania 2 Apk indir, Canavar dünya oluşturun ve canavarca parti sallayın. Bol altın, koleksiyon, dekorasyon ve ödülleri kazanan tüm süre yolda size yardımcı olmak için, Vamp Dance yapıyor, bir yarasa dönüşürken, bir kum fırtınası conjuring, çığlık peyniri yerken aksiyon dolu maceralarını tadını çıkarın!

Kendinize Ait Canavarlar Diyarınızı Özelliştirebilirsiniz.
Kendi benzersiz perili köy olun. Canavarlar ve macera aktiviteleri çözülmeye Mezarlık, Quasimodo takımından Mutfak, Jump Kulesi ve daha oluşturun.

Çarkı döndürmek
Bol altın, koleksiyon, dekorasyon ve diğer heyecan verici ödülleri Kendinizi bu eğlenceli mini oyunda hoş bir sürpriz ver ve kazanmak.

Hotel Transylvania 2 Apk indir

DÜNYAYA AÇIK COFFINS
Yüzlerce yıllık ilk kez, tüm Otel Transylvania dünyadan insanları davet! AWOOOO! Şeyler alacağım kaçık vardır!

HOTEL TRANSYLVANIA FANLARININ ÖZEL CLUB JOIN

Hotel Transylvania 2 Apk indir, Oyun güncellemeleri, karakterler, özellikleri, görünümleri, video ipuçları düzenli haber keyfini çıkarın ve Free için daha fazla.

Oyun Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.reliancegames.hoteltran2

 

Ekran Fotoları

Resmi büyütmek için tıklayın.

Resmi büyütmek için tıklayın.

Oyuna Ait Oynanış Videosu