Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.5 PARA HİLELİ APK, dövüş ve zorlu mücadele oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Vivid Games S.A. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mücadele alanında rakibinizle dövüş ve galip gelmeye çalışmaktır. Mayhem Combat Arena Dövüşü içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar sandık açabilir, karakterlerinizi-silahlarınızı geliştirebilir, düşmanlarınıza karşı her zaman üstün olabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip karakterler, onlarca eşya, bitmek bilmeyen dövüşler, zorlu bölüm sonu patronları ve dahası sizleri bekliyor. Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.5 sürümünde futbol teması hakim olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Mayhem Combat – Fighting Game Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

UYARI : oyunu TEK APK kurarak oynayabilirsiniz, bir defaya mahsus Google Play Store’dan indirme başlatın 1-2MB indikten sonra iptal edin daha sonra MOD APK dosyasını kurun oyun içi indirme yapacaktır.

Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.5 MOD APK İNDİR – 34MB

Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.5 SD DATA İNDİR – 127MB

KURULUMU

Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.vividgames.metalfist” ve Android/obb klasörüne atalım.

Mayhem Combat Arena Dövüşü v1.5.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mayhem Combat Arena Dövüşü 1.5.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda mavi para biriminiz sınırsızdır, istediğiniz kadar kasa açabilir, bozdurup altına sahip olabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.