Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 Kilitler Açık APK, Formula 1 yarışlarına ve yönetim türündeki oyunlara ilginiz varsa kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playsport Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız F1 takımınız ile yarışlara katılmak, rakiplerinizi geçmek ve ödülleri kazanmaktır. Motorsport Manager Mobile 2 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani ücretli özellikleri kullanıma açık olarak sunuyorum bu sayede ekibinizi geliştirebilir, rakiplerinize karşı bir nebzede olsa önde olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen yarışlar, detaylı yönetim işleri, takım mali durumu ve dahası sizleri bekliyor. Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 sürümünde onlarca hata düzenlemesi ve yarışlarda geliştirmeler yapılmıştır. Grafikleri 2D-3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Motorsport Manager Mobile 2 Play Store’da 17.99TL’dir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 MOD APK – Kilitler Açık

KURULUMU

Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.playsportgames.mmm2017” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Motorsport Manager Mobile 2 v1.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Motorsport Manager Mobile 2 1.1.3 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin, ekstraların kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.