Star Wars isyan Apk indir, Yıldız Savaşları: Bölüm VI: Jedi’ın Dönüşü ile Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor arasında geçen ilk Yıldız Savaşları RPG oyunudur.

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncuyla, İmparatorluk’a karşı başlatılan bu yeni mücadeleye sen de katıl! Oyun içeriğinin nasıl genişleyeceğini belirlemek için devasa Sektör Savaşlarında yer al, kendine has güçlü karakterini ve ekibini yaratarak, gerçek zamanlı kooperatif oynanış ile arkadaşlarınla omuz omuza mücadele et.

Galaksinin Yeni Bir Kahramana İhtiyacı Var. Sen Nasıl Bir Kahraman Olacaksın?
Star Wars: İsyan Apk indir 1

GALAKSİNİN ARADIĞI KAHRAMANI YARAT
Çeşit çeşit yetenekler, türler, görsel kişiselleştirmeler ve klasik Yıldız Savaşları donanımı arasından istediklerini seçip, yeni Han Solo’ya, Boba Fett’e ya da benzersiz açık sınıf sistemini kullanarak, kendi tasarladığın tamamen eşsiz bir kahramana dönüş.

 

OYUN EVRENİNİN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİR
Yeni gezegenler, çok özel donanım, daha yüksek maksimum seviye sınırı ve benzersiz ekip üyeleri dahil, oyun içeriğinin nasıl genişleyeceğini belirlemek için devasa Sektör Savaşlarında, dünyanın dört bir yanındaki oyunculara katıl.

Star Wars: İsyan Apk indir 2

 

YILDIZ SAVAŞLARI’NDA YENİ BİR SAYFA AÇILIYOR
Yıldız Savaşları: Bölüm VI: Jedi’ın Dönüşü™ ile Yıldız Savaşları: Güç Uyanıyor™ arasında geçen Yıldız Savaşları evreninin ilk mobil oyununu oyna.
Star Wars: İsyan Apk indir 3
İMPARATORLUK’A KARŞI GERÇEK ZAMANLI KOOPERATİF OYNANIŞ
Sektörün sırlarını keşfederken müttefiklerinle kuvvetli bir kartel oluştur ve eş zamanlı kooperatif oynanış ile arkadaşlarınla omuz omuza savaş.

Star Wars: İsyan Apk indir 4

 

HEM KLASİK HEM DE YENİ DÜNYALARDA CESUR MÜCADELELER
Hoth, Bulut Şehri ve diğer bölgelerdeki görevlerde savaşarak ilerlerken, uğursuz ve yeni bir rakip liderliğindeki kuvvetli düşmanlarla çarpış.

Oyun Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kabam.swat