Traktör Kum Transporter Mania Apk indir , Traktör Kum Transporter Mania traktör simülatörü severler ve traktör sürüş, traktör otopark ve faaliyet gösteren diğer inşaat makineleri gibi traktör oyunları için rüya traktör troli oyunlarından biridir. Yeni 3D kum traktör oyunu güzel özelliklere sahip, diğer tüm traktör ile karşılaştırıldığında Bu daha önce tramvay oyunları ve traktör simülatörleri. Yani sürüş ve kum taşıma becerileri, sizin otopark kapalı gösterebilirsiniz muhteşem Traktör Kum Transporter Mania eğlenceli sürüş oyunu için hazır olsun.

Bu Traktör troli, yükleyici kamyon, yükleyici ve kazıcı taşıyıcı kamyon sürücüsü seviyor ağır bir traktör kum taşıyıcı operatörü olarak nihai traktör sürüş ve traktör park becerilerini test etmek için bir zaman. Sen gerçekçi inşaat ortamında heyecan verici düzeyde karşı karşıya gelecek. Yani kum taşıyıcı üzerinde ellerini almak ve bu traktör simülatörü uzman traktör sürücüsü olmak. Bu dev traktör sürücü olmak için kendinizi cesaret.

Bu harika oyunda bazı gerçek zamanlı sürücü ve vinç operatörü becerilerini göster. Bu muhteşem kamyon simülasyon oyunu yükü kaldırma, kazma için kontrol seveceksiniz. Traktör Kum Transporter Mania sadece boş yeri ya da parkta sürücü düzenli park veya sürücü oyunu değildir. Zaman ırk ve diğer sorunlarla açık dünya haritasında zorlu yapıcı görevler yüzleşmek zorunda.

 

Özellikler

İnanılmaz Gerçek traktör simülatör 3D
Ağır kum traktör sürüş simülatörü gerçek deneyim.
traktör mania şantiye ortamı keşfedin.
traktör sürüş tüm düzeyleri tamamlayın
Pürüzsüz direksiyon, fren, kaldırma, torna ve traktör çekme kontrolleri.
Bu traktör ulaşım şaşırtıcı 3D grafik ve çevre.
Gerçek zamanlı simülasyon, sürüş ve traktör park.
Gerçek araç fiziği ile oyunun keyfini yaşayın.

 

Nasıl Oynanır

Yukarıda bulunan ok işaretini kullanarak traktörünüzü yönlendirin.
Traktörünüz ile yüklerinizi sorunsuzca taşıyın.
Ekskavatör kullanarak kum ile troli doldurmak için kontrol edebilirsiniz.
Park ve boşaltma troli misyonu tamamlamak için dikkatlice park edin.

 

Kum traktör simülatörü 3D Bu kum sürümü özellikle traktör arabası oyunları traktör sürüş ve traktör park gibi çocuklar için yapılır. Traktör Kum Transporter Mania gerçekten inanılmaz bir oyun ve biz bu zevk eminiz. Çok iyi şanslar ve eğlenin.

 

Oyun Adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ips.TractorSand.TransporterMania

Ekran Fotoları

[Tractor Sand Transporter Mania] Screenshot 6

 

 

[Tractor Sand Transporter Mania] Screenshot 7

[Tractor Sand Transporter Mania] Screenshot 8

[Tractor Sand Transporter 3D] Screenshot 2