True Fear Forsaken Souls Part 2 v1.0.18 FULL APK, macera, gerilim ve bulmaca türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını The Digital Lounge firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz esrarengiz eski ev içinde bulmacaları çözmek ve kaçıp kurtulamaya çalışmaktır. True Fear Forsaken Souls Part 2 içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani oyunun gerçek parayla satılan tüm özelliklerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm bölümlerde oynayıp, hikayenin sonunu getirebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kullanabileceğiniz onlarca ekipman, ürkütücü ortamlar ve dahası sizleri bekliyor. True Fear Forsaken Souls Part 2 v1.0.18 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. True Fear Forsaken Souls Part 2 Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

True Fear Forsaken Souls Part 2 v1.0.18 MOD APK İNDİR – 30MB

True Fear Forsaken Souls Part 2 v1.0.18 SD DATA İNDİR – 435MB


KURULUMU
True Fear Forsaken Souls Part 2 v1.0.18 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.Goblinz.TrueFear2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

True Fear Forsaken Souls Part 2 v1.0.18 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

True Fear Forsaken Souls Part 2 1.0.18 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan bölüm paketinin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.