Walking War Robots Apk indir, aksiyon ve macera dolu, 6 kişi halinde olunan takımlarla birlikte oynanan ve çok ama çok eğlenceli gerçek zamanlı, çok oyunculu bir oyundur. Sen de hemen bu Metal Warrior saflarına geçerek tarafını seç ve savaşa katıl!

Savaş zamanındayız pilot! Rakiplerinizin sizler için hazırlamış olduğu sürpriz saldırılara, kurnaz taktik manevralarına ve bir çok sinsi taktikteki hileye hazır mısın? Size saldırmakta olan tüm düşman robotlarını yok et, tüm fenerleri ele geçir ve savaş robotunun savaş gücünü, hızını ve dayanıklılığını daha fazla yükseltmek için tüm silahları yükseltmek için hemen savaşa katıl. Her haritada kendini kanıtla ve savaştan zaferle çıkmak için çeşitli stratejiler ve taktikler uygula! Oyun mükemmel’dir ve benim size önerimdir, sizde bu oyunu seveceğinize eminim.

Walking War Robots, bir bilim kurgu oyunu robotlarla falan savaşıyorsunuz. Oyunda teknoloji baya bi ilerlemiş olucak ve hayatı artık robotlar ele almış olucak. Sizde robotunuzu seçiceksiniz ve savaş alanına giriceksiniz. Sonrada tecrübenize kalmış kaç robot öldürürseniz. Zevkli bir oyuna benziyor. Android platformda farklı tarz kaliteli bir oyun. Sitemizden Walking War Robots Full Apk indir ve robotunu seçip düşman robotları avlamaya başlayın.

 

Walking War Robots Apk indir

 

Oyuna Ait Özellikler:
– Farklı farklı güçlere sahip tam 15 adeü savaş için hazır robot;
– Müttefiklerinle birlikte takım halinde savaşmak için efsanevi bir robot birliği;
– Robotlar ve silahlar için çok sayıda kombinasyon seçeneği. Oyun tarzına uyan bir savaş makinesi yarat;
– Müttefiklerinle omuz omuza savaşmak için efsanevi bir robot birliği oluştur;
– Tüm dünyadan rakiplere karşı savaşmak için efsanevi PvP savaşlara katıl;
– Bonus elde etmek için askeri görevleri tamamla ve En İyi Pilot unvanını kazan.

Marş ileri asker! Zafer artık senindir.

 

Oyun adresi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixonic.wwr

 

Oyuna Ait Ekran Görüntüleri

Walking War Robots Apk indir 1

Walking War Robots Apk indir 2

Oyuna Ait Oynanış Videosu